Jakmile s Jiřou začnete spolupracovat, nikdy už vás nenapadne ji vyměnit za kohokoli jiného. Je na ní 100% spoleh. Odpovídá rychle. Neuvěřitelně rychle! Dodržuje termíny. Vím, že když jí cokoli zadám, můžu to pustit z hlavy.

Za celou naši několikaletou spolupráci při samovydávání mých knih si nevzpomínám, že by udělala jedinou chybu. Naopak ona sama mě upozorní, když zachytí moji chybu, a to i nad rámec svých kompetencí.

A je fakt milá! Vždycky budete mít pocit, že jste opečovávaní. A to i když jí za den budete posílat už třeba desátý “strašně důležitý” e-mail. Slibuju, že když si tuhle úžasnou ženskou vyberete pro spolupráci, bude to jedno z vašich nejlepších rozhodnutí v rámci vašeho projektu.

Veronika Hurdová, Krkavčí matka

Jiřa je prakticky od počátků fungování našeho rodinného nakladatelství úzce spjata s jeho existencí. Většina naší knižní produkce z hlediska grafického zpracování, sazby a předtiskové přípravy nese právě její rukopis, a tak jistě není žádnou nadsázkou, když Jiřu nazveme „dvorní grafičkou“ nakladatelství Altenberg.

Na naší spolupráci si nesmírně ceníme nejen její vysoké profesionality, originality a nápaditosti, ale i velké vstřícnosti a vnímavosti k nám jako zákazníkovi. Pokud se rozhodnete spolupracovat s Jiřou, budete určitě spokojeni. A jako bonus si můžete být jisti, že vás spolupráce s ní bude opravdu těšit, jako už několik let těší i nás.

Barbora a Josef Kodetovi, Nakladatelství Altenberg