Jakmile s Jiřou začnete spolupracovat, nikdy už vás nenapadne ji vyměnit za kohokoli jiného. Je na ní 100% spoleh. Odpovídá rychle. Neuvěřitelně rychle! Dodržuje termíny. Vím, že když jí cokoli zadám, můžu to pustit z hlavy.

Za celou naši několikaletou spolupráci při samovydávání mých knih si nevzpomínám, že by udělala jedinou chybu. Naopak ona sama mě upozorní, když zachytí moji chybu, a to i nad rámec svých kompetencí.

A je fakt milá! Vždycky budete mít pocit, že jste opečovávaní. A to i když jí za den budete posílat už třeba desátý “strašně důležitý” e-mail. Slibuju, že když si tuhle úžasnou ženskou vyberete pro spolupráci, bude to jedno z vašich nejlepších rozhodnutí v rámci vašeho projektu.

Veronika Hurdová, Krkavčí matka

Jiřa je prakticky od počátků fungování našeho rodinného nakladatelství úzce spjata s jeho existencí. Většina naší knižní produkce z hlediska grafického zpracování, sazby a předtiskové přípravy nese právě její rukopis, a tak jistě není žádnou nadsázkou, když Jiřu nazveme „dvorní grafičkou“ nakladatelství Altenberg.

Na naší spolupráci si nesmírně ceníme nejen její vysoké profesionality, originality a nápaditosti, ale i velké vstřícnosti a vnímavosti k nám jako zákazníkovi. Pokud se rozhodnete spolupracovat s Jiřou, budete určitě spokojeni. A jako bonus si můžete být jisti, že vás spolupráce s ní bude opravdu těšit, jako už několik let těší i nás.

Barbora a Josef Kodetovi, Nakladatelství Altenberg

Dostal jsem kontakt na Jiřu Kelnarovou, chladnou profesionálku v samovydávání knih a ta mi se vším pomohla – od kontaktů, přes sazbu a grafiku, po korekturu.

Bez ní by moje kniha nebyla. Odpovídá na maily do hodiny, vše splní, jak řekne. Poradí, vysvětlí, na všechny má kontakt. Moc ji doporučuji, ale zas ne tolik, aby pak neměla čas na moji další knihu 🙂

Tomáš Reinbergr

Jířa mi často pomáhá s přípravou grafických podkladů pro moje projekty. Spolupráce s ní je bezvadná, reaguje rychle, hned na začátku se mě doptá na detaily k zadání, takže při zpracování se pak nezdržujeme zbytečnými úpravami kvůli ménu nedomyšlení věci. Pro jeden projekt mi připravila logo, které přesně splnilo mé představy a zároveň během vývoje probíhala velmi konstruktivní debata, díky které byl celý proces hodně efektivní. Na zakázky se dívá komplexně z hlediska použití, ale i případného zpracování a tisku. Klientovi umí opravdu usnadnit život.

Denisa Písaříková