Jsem někdo, kdo se dokáže nadchnout pro cokoliv. Někdo, koho baví dívat se do korun stromů a procházet se šumavským mechem. A stejně tak ráda si zapařím nějakou tu počítačovou hru.

Inspirují mě všichni a všechno kolem, zaujme mě spousta věcí a jsem otevřená čemukoliv.

Snažím se být tady a teď. Doma, venku, sama, s mužem a se svými dětmi.

Jsem příznicvem sebeřízeného vzdělávání a důvery dětem. Více tato témata rozebírají následující weby:

V letech 2008–2019 jsem pracovala ve vydavatelství moderních společenských her MINDOK, kde jsem se dostala k přípravě grafiky a různých tiskových materiálů od katalogů přes tištěnou inzerci, webové bannery až po sazbu a úpravu českých lokalizací her. Mé znalosti vycházejí především ze zkušenosti. Stále se snažím v oboru vzdělávat, absolvovala jsem několik kurzů zaměřených na předtiskovou přípravu a práci ve specializovaných programech.

Jednou mě požádala známá, zda bych jí mohla připravit knížku pro děti. Tak jsem se toho chopila a v procesu tvorby jsem se seznamovala jak s radostmi tak s úskalími této práce. Mám za sebou přípravu několika knížek pro kolegy a známé.

V současnosti spolupracuji s nakladatelstvím Altenberg, připravuji sazbu knížek pro Veroniku Hurdovou a pracuji i na dalších jednorázových projektech, které jsou mému srdci blízké.

Inspirativní videa, o která se chci podělit