Jsem někdo, kdo se dokáže nadchnout pro cokoliv. Baví mě dívat se do korun stromů a procházet se šumavským mechem. A stejně tak si ráda zapařím nějakou tu počítačovou hru. 

… jsem jen žena v domácnosti. Umím od všecho trochu, ale nic pořádně. 

Jsem příznicvem sebeřízeného vzdělávání a důvery dětem. Více tato témata rozebírají následující weby: 

V letech 2008–2019 jsem pracovala ve vydavatelství moderních společenských her MINDOK, kde jsem se dostala k přípravě grafiky a různých tiskových materiálů od katalogů přes tištěnou inzerci, webové bannery až po sazbu a úpravu českých lokalizací her. Mé znalosti vycházejí především ze zkušenosti. Stále se snažím v oboru vzdělávat, absolvovala jsem několik kurzů zaměřených na předtiskovou přípravu a práci ve specializovaných programech.

Jednou mě požádala známá, zda bych jí mohla připravit knížku pro děti. Tak jsem se toho chopila a v procesu tvorby jsem se seznamovala jak s radostmi tak s úskalími této práce. Mám za sebou přípravu několika knížek pro kolegy a známé.

V současnosti spolupracuji s nakladatelstvím Altenberg, připravuji sazbu knížek pro Veroniku Hurdovou a pracuji i na dalších jednorázových projektech, které jsou mému srdci blízké.

Inspirativní videa, o která se chci podělit